Щоб уникнути фінансових труднощів на майбутнє, важливо знати, у які дні тижня не слід віддавати позичені гроші. Вважається, що неправильний вибір дня може притягнути невдачі, нові борги чи навіть втрату фінансового добробуту.
Розповімо, коли потрібно повертати борги, щоб не притягнути нові проблеми.
Дні тижня для повернення боргів
Понеділок
День є несприятливим для повернення боргу. Той, хто вирішить віддавати гроші у цей день, зможе приректи себе на часті позики.
Вівторок
Цей день є менш несприятливим для повернення боргів, але все ж таки він не є ідеальним. Багато людей вважають, що у цей день не слід давати гроші у борг, інакше людина сама може стати боржником.
Середа
Середа є гарним днем для повернення боргів. У будь-яких справах на людей чекатиме успіх. Єдине, чого не варто робити у середу, це брати гроші у борг.
Четвер
Вдалий день для позбавлення від фінансових боргів. Віддаючи гроші, людина може бути впевненою у тому, що вони повернуться їй назад.
П'ятниця
Це не найкращий день для проведення грошових маніпуляцій. Людина може передати весь свій негатив іншій людині.
Субота
День вважається нейтральним, тому можна сміливо віддавати і позичати гроші.
Неділя
У цей день краще утриматися від повернення боргів і перенести цей процес на наступний тиждень.
Найвдалішими днями для повернення грошей є: середа, четвер і субота. Повертаючи гроші у ці дні, люди можуть бути впевненими у тому, що у майбутньому гроші ніколи їх не будуть залишати.
Як повертати борги, щоб залучити у своє життя багатство
Повертати гроші необхідно правою рукою, а лівою слід їх брати, це допоможе не перервати грошовий потік. Якщо необхідно погасити кредит, то краще зробити це у четвер, п'ятницю або суботу.
Одразу після отримання заробітної плати, не варто роздавати борги. Потрібно, щоб хоча б одну ніч гроші залишались вдома. Це допоможе зарядити людину грошовою удачею і благополуччям.
Віддавати і брати гроші бажано з посмішкою на обличчі. Одного слова "спасибі" буде недостатньо, це слід робити щиро, лише у такому разі гроші повернуться назад.
Якщо після позичання грошей і до дня їх повернення набігли відсотки, то до них варто додати ще 5 %. За це Вищі сили обов'язково нагородять людину.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 15 корисних звичок, які сприяють збільшенню заробітку вдвічі
Брати гроші у борг важливо великими купюрами, а віддавати дрібними, так можна притягнути багатство у своє життя. Перед поверненням боргу гроші слід перерахувати кілька разів і скласти їх за зростанням. З грошима варто попрощатися, немов вони живі і при цьому попросити їх знову повернутися.
У жодному разі не можна передавати гроші через поріг свого будинку, інакше у сім'ю прийдуть фінансові труднощі. Бажано передавати гроші у складеному або у скрученому вигляді.
Важливо стежити за днями повернення боргу, оскільки гроші полюбляють точність і не повернуться до того, хто часто порушує правила.
Брати гроші у борг з чужих рук не слід, тому що разом з ними можна прийняти на себе усі проблеми і хвороби людини, яка їх дає. Бажано покласти їх на підлогу або на стіл.
Несприятливі дні для повернення боргів
Не рекомендується проводити будь-які маніпуляції з грошима у понеділок, інакше незабаром з'являться непередбачені розтрати. Віддаючи гроші у вівторок, людина ризикує залишитися боржником на усе своє життя.
Найбільш невдалим часом для передачі грошей є вечір. У цей час відбувається уповільнення грошових потоків і усе це може негативно відбитися на фінансовому становищі людини.
Не слід віддавати борги і у великі церковні свята, такі як Великдень, Різдво, Хрещення і Благовіщення. Порушуючи цю традицію, можна відлякати фінансовий успіх.
Бажано просити у борг у позитивної і радісної людини, тому що весь її негатив може перейти до вас разом з грошима. На молодика теж не варто віддавати гроші.
Є чимало прикмет, які стосуються грошей. В народі побутує думка "гроші люблять рахунок", "гроші люблять тишу". Це ознака, що до них треба ставитися з повагою і у відповідь вони віддячать.
До грошей потрібно ставитися дбайливо. Це найважливіше правило збереження грошей. Не можна згортати в трубочку. Звичка носити гроші у кишені та ще зім'ятими призводить до бідності. Позбудьтесь такої звички. Банкноти й копійки носіть у гаманці. Складайте гроші у правильній послідовності - від малих купюр до великих.
Коментарі