понеділок, 24 січня 2011 13:05

У США розробили новий вид комп'ютерної пам'яті

У США розробили новий вид комп'ютерної пам'яті

Фахівці Державного університету Північної Кароліни (США) запропонували нову методику виготовлення комп'ютерної пам'яті, яка в перспективі може прийти на зміну сучасним технологіям виробництва пристроїв зберігання даних.

Зараз в комп'ютерах застосовують два основних типи пам'яті - енергонезалежну, але відносно повільну (жорсткі диски, SSD-накопичувачі), а також швидшу оперативну, що потребує постійного живлення. Нова розробка, як стверджується, поєднує переваги обох видів.

"Ми винайшли пристрій, який може зробити революцію в галузі зберігання даних", - вважає професор Пол Франзоні, один з учасників дослідження.

Розробка отримала назву "подвійний польовий транзистор із плаваючим затвором".

Доктор Франзоні пояснив, що сучасна незалежна пам'ять використовує електрично ізольовану область - так званий плаваючий затвор. Заряд у ній інтерпретується або як одиниця, або як нуль, тобто позначає один біт інформації. Застосування двох "плаваючих затворів" дозволяє пристрою зберігати дані в енергонезалежному і (або) швидкому енергозалежному стані.

Таким чином, кажуть дослідники, технологія теоретично дозволить значно підвищити швидкість завантаження комп'ютерів та програм, а також скоротити споживання енергії системами зберігання даних за рахунок комбінування двох типів пам'яті.

За матеріалами: Компьюлента

Зараз ви читаєте новину «У США розробили новий вид комп'ютерної пам'яті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути