Непримітну мобілку можна перетворити на дуже стильну річ. Причому за невеликі гроші. Так кажуть фахівці з продажу аксесуарів до мобільних телефонів. Трубку "одягають" у чохольчики, вішають на шнурки, прикрашають наліпками. Однак аксесуари мають бути не тільки гарними, а й зручними.
Із прикрас для мобільних нині найпопулярніші шнурки: тканинні, силіконові, шкіряні та металеві. Їх, як правило, обирають жінки.
— Найдешевші шнурки з тканини або силікону, — каже продавець столичного магазину "Евросеть" на Великій Васильківській Олена Мельник, 24 роки. — Коштують вони від восьми гривень, а шкіряні — від 14.
29-річна киянка Ірина в мобільних магазинах на Лук"янівці підбирала шнурочок до своєї нової червоної розкладачки "Самсунг". Жінка впевнена, що зручний ланцюжок має бути широким, щоб не натирав шкіру.
— Шкіряні смужечки дуже елегантні, але зовсім тоненькі. Здається, вони розтягнуться на третій день. Металевий поміряла та побоялася брати. Моя мобілка хоч і не масивна, але ж усе одно має вагу. Той метал неприємний до тіла. А як десь зачепишся — то й голову відірве. Я взяла широкий червоний шнурочок із замінника шкіри за 20 гривень — і за кольором підходить, і шию не ріже. Але ще одна проблема: не знайшла шнурочка, в якому регулюється довжина. А цей у мене біля пупа теліпається, — сміється Ірина. — Доведеться обрізати.
Наручні ремінці з металу, підібрані під колір каблучок, мають дуже гарний вигляд. Наприклад, ланцюжок із сердечком під золото або срібло в столичних магазинах можна купити за 47 грн, а металевий ремінець зі стразами від італійської фірми "Браччьолі" — за 90–95 грн. Виглядає це вишукано. Про зручність не йдеться — весь робочий день носити мобільний на руці не будеш.
Останнім часом жінки частіше вибирають кільця для мобільних.
Шкіряні футляри з тисненої шкіри коштують 80 гривень
— Надягаєте кільце на палець — і телефон надійно лежить у руці, — продовжує Олена Мельник. — А якщо трубку кладете в сумочку, кільце можна залишити зовні. Тоді під час дзвінка не доведеться копошитися в сумці.
Брелок на мобільний телефон — це теж тільки прикраса. Практичного значення він не має. Хоча є такі, що мигають під час дзвінка — зручно користуватися в темряві.
— Для дітей часто беруть брелоки — м"які іграшки, — каже експерт магазину "Мобілочка" в столичному ТЦ "Інтервал-Плаза" Анна Теперік, 20 років. — Спеціального догляду вони не потребують: кілька хвилин у мильному розчині, прополоскали і все. Від 10 гривень коштують усілякі покемони, кістяки, мушлі, ящірки або слоники з пластмаси. Вони бувають прикрашені стразами (від 20 грн).
Телефон можна "освіжити" наліпкою. Ними приховують подряпини на трубці. А прозорі з голографічним малюнком (25 грн) клеять прямо на екран для краси. Є такі, що наклеюють біля антени — вони виблискують під час дзвінка.
Чохли — аксесуар, який зберігає корпус. Найдешевші з них — силіконові.
— Щоправда, такі чохли мають негативний нюанс, — пояснює Олена Мельник. — Погано пропускають вологу. У телефоні може накопичуватися конденсат, який псує мобілку. Краще брати комбіновані зі шкіри й силікону. Коштують вони дорожче, від 35 гривень, але телефон у ньому буде "дихати". Для активних людей, спортсменів наприклад, пропонуємо сумочки (30–55 грн), що кріпляться на поясі або рюкзаку карабіном. Вони збережуть телефон від ударів, дощу і бруду.
Для любителів класики продавці радять футляри, сумочки і кисети.
— Чоловічі шкіряні футляри "Нері Кара" з тисненої шкіри коштують 80 гривень, — розповідає експерт магазину "Алло" на Бессарабській площі 23-річна Ольга Коритко. — Жіночі — вишуканіші — 160 гривень. Попитом користуються лаковані шкіряні сумочки зі стразами Сваровські (150 гривень). А з недорогих аксесуарів — кисети із замші (25–30 гривень). Вони м"які й дуже приємні на дотик. Для юних модниць можу порадити прикрашені стразами сумочки зі шкірозамінника фірми "Європа".
Чудовим доповненням до жіночого мобільного телефону стануть сумочки з узорами, що переливаються, гаманці-макраме на довгому металевому ланцюжку або сумки-чохли з аплікацією від фірми "Маша Тсігал" (112 грн).
Мобільний телефон стає гідом
На CMC-запит про місце перебування з нашої редакції на мобільний прийшло повідомлення: "Київ, Шевченківський район, Глибочицька вулиця, Лук"янівка метро" і посилання, де в Інтернеті можна переглянути карту. Щоб отримати саму карту в мобільний — роблять ММC-запит. Але після цього нам прийшла тільки есемеска з інтернет-адресою.
Віктор Гуцуленко з компанії "Київстар" пояснив, що абонент отримає картинку за двох умов: якщо в телефоні коректно налаштований WAP (як це зробити, пишуть на сайтах операторів) і активована функція ММС. Щоб вона запрацювала, зі свого телефону треба надіслати картинку на будь-який інший телефон.
Коментарі