Пʼятниця, 04 липня 2008 10:27

Психіатри визнали соціальні інтернет-сайти потенційно небезпечними

Психіатри визнали соціальні інтернет-сайти потенційно небезпечними

Психіатри вважають, що у дітей, які активно користуються соціальними мережами, такими як "Facebook" і "MySpace", може розвинутися "потенційно небезпечний" погляд на навколишній світ. Така думка була висловлена на щорічних зборах в британському Королівському коледжі психіатрів.

На думку фахівців, люди, котрі ведуть активне соціальне життя в мережі, можуть бути схильні до заниження цінностей реального життя. Вони додають, що діти, народжені після 1990 року, не знають світу без Інтернет.

Медики відзначають, що захоплення соціальними інтернет-сайтами може збільшити ризик здійснення безконтрольних вчинків і навіть самогубств. У 2006 році один з користувачів мережі MySpace покінчив життя самогубством.

На зборах у Королівському коледжі була висловлена думка, що нинішнє покоління психіатрів, можливо, не цілком здатне допомогти молодим людям у вирішенні психологічних проблем, пов"язаних з Інтернетом. Проте інша частина психіатрів вважає, що кожне нове покоління стикається з новими викликами, і не варто перебільшувати небезпеку Мережі.

Нагадаємо, найбільшими в світі соціальними мережами є "Facebook" і "MySpace". На пострадянському просторі найбільш популярними мережами визнані "Одноклассники" і "Вконтакте", повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Зараз ви читаєте новину «Психіатри визнали соціальні інтернет-сайти потенційно небезпечними». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода