Середа, 06 серпня 2008 08:34

Позбавлятися від бідності потрібно в невеличких містах

Позбавлятися від бідності потрібно в невеличких містах

Економісти з Університету Огайо і Університету Оклахоми в результаті досліджень прийшли до несподіваного висновку: як виявилось, позбавитися від бідності легше мешканцям не мегаполісів, а жителям малих населених пунктів.

Аналіз ситуації в США показав, що у великих містах створюється більше робочих місць, ніж в малих, проте і їх недостатньо для того, щоб всіх охочих забезпечити роботою і засобами для існування.

У свою чергу, в невеликих населених пунктах темпи приросту робочих місць значно нижчі, проте нижчим є і попит на них - тому тут рівень безробіття помітно менший.

Крім того, життя в мегаполісах дорожче. В результаті рівень бідності у великих містах США зберігається практично незмінним впродовж останнього десятиліття, а в малих містах він стабільно знижується.

В рамках цього дослідження була проаналізована ситуація в більш, ніж 300 населених пунктах США. Вони були розділені на дві групи - з населенням менше 350 тисяч чоловік (малі) і більше 1,5 мільйонів (великі).

Як виявилось, якщо за рік кількість нових робочих місць збільшилася на 10%, то це приводить до різних результатів для великих і малих міст: темпи зниження рівня бідності в малих містах в 1,5 рази перевищують аналогічні темпи, що фіксуються в мегаполісах.

Не у грошах щастя, свідчить народна мудрість, проте нове дослідження показує, що це не так. У Великобританії 80% жінок і 78% чоловіків з готівковими активами, що перевищують суму 500 тисяч фунтів ($1 млн.), визнали, що гроші зробили їх щасливішими, повідомляє Washington Profile.

Зараз ви читаєте новину «Позбавлятися від бідності потрібно в невеличких містах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода