неділя, 26 квітня 2015 09:16

Маша Распутіна заспівала патріотичну оду про "світло Путіна"

Маша Распутіна заспівала патріотичну оду про "світло Путіна"
Маша Распутіна. Фото: www.eg.ru

Російська співачка Маша Распутіна презентувала пісню "Коли ми разом", присвячену президенту Росії Володимиру Путіну.Виконавиця таких "хітів", як "Синій понеділок", "Хуліганчікі", "Відвезіть мене в Гімалаї" вирішила переключитися на політичну тему. Своїм "незабутнім голосом" віддячити президенту РФ буквально за все.

В мережі вже з'явилося відео, яке починається з нагадування: "Стаття 80, частина 2. Президент Російської Федерації являтся гарантом Конституції Російської Федерації, прав і свобод людини і громадянина". Потім, на тлі триколора показують кадри правління Путіна - ось він нагороджує ветеранів, ось він виступає на трибуні, ось покладає квіти, ось - на татамі, у церкві, з тигром, хокеїстами, старичками...

Зараз ви читаєте новину «Маша Распутіна заспівала патріотичну оду про "світло Путіна"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути