Ексклюзиви
Пʼятниця, 24 грудня 2010 13:38

Краса робить жінок розумнішими в очах чоловіків

Краса робить жінок розумнішими в очах чоловіків

Британські фахівці прийшли до висновку, що при знайомстві зовнішність дійсно суттєво впливає на формування першого враження про людину.

Як з'ясувалося, чоловіки, незважаючи на всі переконання в протилежному, схильні звертати увагу на фізично привабливих жінок. До того ж, такі дами підсвідомо сприймаються представниками сильної статі як більш розумні, доброзичливі та компетентні в професійному плані.

Метою експерименту було з'ясування взаємозв'язку між жіночою зовнішністю і думкою оточуючих про її характер. Для участі в роботі вчені запросили 75 чоловіків і жінок, яких розділили на групи від 5 до 11 осіб. Піддослідним, раніше незнайомим між собою, пропонували поспілкуватися протягом трьох хвилин. Також експерти розділили чоловіків і жінок на пари і такий же час відводили для їхньої розмови удвох.

Потім фахівці попросили всіх учасників оцінити фізичну привабливість своїх співрозмовників і відповісти на низку питань, що стосуються п'яти основних рис характеру. Крім того, випробувані повинні були аналогічним чином оцінити себе. Виявилося, що жінки, котрі були названі привабливими, в цілому удостоювалися більш високих оцінок і щодо характеру. Однак, як підкреслює доктор Бізанс, це актуально саме для нетривалого знайомства, а під час подальшого спілкування чоловіча точка зору може змінюватися.

Раніше вчені з бізнес-школи Колорадського університету спробували дізнатися, як зовнішність впливає на кар'єру. Для цього вони провели низку досліджень. Під час експерименту, директорам були запропоновані 55 жіночих та стільки ж чоловічих фото. Красиві жінки були взяті ними на секретарські та адміністративні посади. А ось директором з безпеки, продавцем апаратури і машин, тюремним охоронцем, інженером-механіком, як виявилося, красуням ніколи не стати.

Росбалт

Зараз ви читаєте новину «Краса робить жінок розумнішими в очах чоловіків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1344
Голосування Скільки часу Олексій Михайличенко протримається на посаді головного тренера київського "Динамо"?
  • 1) до зими
  • 2) до літа
  • 3) два роки
  • 4) повністю відпрацює трирічний контракт
Переглянути
Погода