Пʼятниця, 21 січня 2011 17:14

Київський інтернет-провайдер заплатить півмільйона за піратство

Київський інтернет-провайдер заплатить півмільйона за піратство

Інтернет-провайдера "Київські оптичні лінії" зобов'язали виплатити майже півмільйона гривень за порушення авторських прав в інтернеті. Відповідне рішення ухвалив Господарський суд Києва 19 листопада 2010 року.

Причиною позову проти компанії стала наявність на приналежному їй сайті www.kievnet.ua каталогу фільмів для скачування. Зокрема, це "Подорож до центру Землі" (Journey To The Center Of The Earth 3d), "Тіло брехні" (Body Of Lies) і "Будинок біля oзера" (The Lake House) виробництва Warner Home Video. Ексклюзивні права на дистрибуцію каталогу фільмів Warner Home Video на території України має компанія "Інтер-фільм". Підготовкою і веденням справи з її боку займалася юридична компанія "Інтернет Копірайт Менеджмент".

Сам судовий процес тривав більше року - з серпня 2009 по листопад 2010.

Під час судового розгляду було встановлено, що фільми поширювалися незаконно, без отримання дозволу правовласника. На цій підставі київський госпсуд ухвалив, що компанія "Київські оптичні лінії" повинна виплатити ТОВ "Інтер-фільм" спочатку затребувану ним суму відшкодування шкоди, рівну 477 685 гривням.

За словами керівника юридичного відділу компанії "Інтернет Копірайт Менеджмент" Сергія Полоза, це перший подібний випадок в українській судовій практиці.

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Київський інтернет-провайдер заплатить півмільйона за піратство». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода