Англійка скинула за півтора роки 101 кг зайвої ваги, після того як змінила звички харчування та розпочала фізичні тренування.
Про приголомшливий результат 32-річної мешканки англійського міста Ліверпуль з посиланням на Daily Mail розповідає OBOZREVATEL.
Мати двох дітей Анджела Снегг скинула 101 кілограм за період з січня 2019 року по липень 2020-го.
Жінка почала набирати вагу, коли завагітніла первістком у 2011 році.
З часом неправильне харчування увійшло в Анджели у звичку - вона купувала фастфуд щонайменше тричі на тиждень, щодня випивала пляшку вина.
У червні 2018 року Снегг розлучилася з партнером, який знущався з її зайвої ваги. За два місяця Анджела почала зустрічатися зі своїм сусідом Гері. На відміну від свого попередника, Гері морально підтримував Снегг та допоміг їй відновити впевненість у собі.
У січні 2019 роки жінка важила 203 кг, тому вирішила схуднути. Почала відвідувати спортзал шість разів на тиждень, змінила звички харчування. Раніше Анджела щоранку їла англійський сніданок, на обід - локшину швидкого приготування, шість шматків тосту і чіпси, на вечерю - фастфуд. Тепер її харчування складається з одного тосту з борошна твердих сортів пшениці й помідорів на сніданок, французького супу на обід, та на вечерю - м'яса чи риби з овочами або салату.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Руслана Писанка скинула 42 кілограми за 8 місяців
За три місяці Анджела схудла на 57 кг, а в липні 2020 року її результат склав мінус 101 кг. Британка продовжує тренуватися і навіть почала вчитися на персонального тренера.
"У липні 2020 року Гері зробив мені пропозицію. Я змінила не тільки своє життя, а й життя моїх дітей на краще. Я ніколи не думала, що зустріну когось, хто буде так мене підтримувати і давати стільки впевненості в собі", - сказала Снегг.
Боротьбу з ожирінням на рівні цілої країни оголосили у Великій Британії. Прем'єрміністр Борис Джонсон для прикладу розповів про власний досвід. Аби допомогти британцям худнути, в країні заборонять інтернет-оголошення з рекламою нездорової іжі.




















Коментарі