"Бідність може бути чинником, що сприяє розвитку психічних хвороб, приводить до зростання депресій, самогубств, алкогольної залежності, затримки розумового розвитку. У випадках з іншими патологіями, бідність сприяє погіршенню стану хворого, як у випадку з шизофренією", - сказав Сарачено.
В світі більше 150 млн. чоловік страждають депресією, 50 млн. - епілепсією, 25 млн. - шизофренією, 24 млн. - хворобою Альцгеймера і більше 115 млн. - порушеннями психіки через вживання алкоголю і наркотиків, мовиться в доповіді Сарачено.
Доповідь представлена на міжнародній зустрічі "Зміцнення систем психічного здоров"я жителів в країнах з низьким і середнім рівнем доходу". На міжнародну зустріч в Ріміні зібралися представники 15 країн світу з низьким і середньому рівнем життя. Експерти медицини, психології, соціології обговорюють, як допомогти більше 400 млн. чоловік з різними психічними відхиленнями, які внаслідок бідності позбавлені належного медичного лікування, вирішити проблеми психічного здоров"я, повідомляє Не Болей.
Коментарі