1. Американці перуть одяг у громадських пральнях і не сушать його на мотузках, пише сайт svitua.com.ua.
У квартирах не встановлюють пральних машин задля безпеки. Щоб уникнути затоплення приміщення і закорочення електрики. Тому пральні переносять у окреме приміщення.
Їх облаштовують у підвалі будинку. Користуються всі мешканці за гроші. Якщо нема машин у підвалі, то є окремі громадські пральні. Треба покласти одяг у машину і зачекати, доки допереться. Тоді перекласти в сушарку.
Ще одна причина - мати пральну машину в квартирі чи будинку обходиться дорожче. У обладнаних пральнях вода підігрівається від спеціальних газових нагрівачів. Тепло, яке виробляється під час прання, подається в автомати для сушіння білизни. Машини в квартирах працюють від електроенергії, тому це дорого.
2. Водійські права іноземцям видають за один день.
Потрібно заплатити $30 і пройти перевірку зору. Потім здати тест на водіння і скласти тест на 35 запитань. Не має значення, чи ви проходили курси з водіння. Головне - вміння їздити на машині.
Щоб отримати водійські права в США, не потрібно мати "Грін Карту" або громадянство країни. Кожен іноземець може отримати права будь-якого зі штатів і подорожувати країною, пише usa-info.com.ua.
У США погано розвинена мережа громадського транспорту. Майже кожен член американської родини має свій автомобіль.
3. У аеропортах облаштовані туалети для тварин.
На штучній траві для краси стоять червоні пожежні гідранти. Після тварини господар має прибрати за допомогою шланга з водою.
4. Щеплення можна зробити в супермаркеті.
Майже в кожному великому маркеті є аптечне відділення. Його працівник на місці зробити вам необхідне щеплення.
5. Велосипед можна причепити до передньої частини автобуса і зайти в салон. Нижче від лобового скла є спеціальні кріплення для велосипедів. Це безкоштовна послуга. Так само дозволяється спуститись із велосипедом у метро.
6. Влітку в автобусах працює кондиціонер.
Якщо вам потрібно їхати автобусом довго, то краще взяти з собою теплий одяг. Бо інколи температура в салоні транспорту набагато нижча за вуличну, зазначається на сайті columbus-chocolate.com.
7. Книжки з бібліотеки вкидають у спеціальні урни на вулицях.
Щоб повернути взяту на прокат книгу, не обов'язково заходити в бібліотеку, в якій ви її взяли. Спеціальні урни стоять перед входом до усіх читалень. Прочитане можна покласти в будь-яку. Не обов'язково їхати до тієї, в якій ви брали літературу.
8. Будь-який товар можна повернути в магазин.
Наприклад, купити на Різдво костюм Санта Клауса, використовувати його протягом усіх свят, а 2 січня віднести в магазин і сказати, що не підійшов розмір.
9. В Америці по газонах бігають кролі й щурі.
Щоб вони не заходили в будинки, люди встановлюють спеціальні ультразвукові відлякувачі.
Коментарі