Ексклюзиви
Четвер, 07 жовтня 2010 13:13

80% рунету виявилося спамом

80% рунету виявилося спамом

Згідно з даними "Лабораторії Касперського", частка спаму в російськомовному секторі інтернету за минулий тиждень склала 80,1%.

Минулого тижня тематичний розподіл спаму змінився мало. Помітно збільшилася частка рубрики "Комп` ютерне шахрайство" (+3,6%). Менше стало листів з рубрик "Освіта" (-2,1%) і "Репліки елітних товарів" (-3,3%). Коливання часток інших тематик залишилися в межах 2%.

1. Медикаменти; товари / послуги для здоров'я. Пропозиції придбати лікарські препарати, БАДи тощо в online. Пропозиції медичних та оздоровчих послуг, а також супутніх товарів.

2. Інші товари та послуги. Пропозиції інших товарів і послуг.

3. Освіта. Реклама семінарів, тренінгів, курсів.

4. Комп'ютерне шахрайство. Фішинг, "нігерійські" листи, підроблені повідомлення про виграш в лотерею та ін. спроби шахрайства.

5. Репліки елітних товарів. Копії годинників, аксесуарів, взуття та інших товарів відомих марок.

6. Реклама спамерських послуг. Пропозиції організувати спамерськую розсилку, програми для розсилок, бази електронних адрес і т.п.

7. Спам "для дорослих". Пропозиції скачати / отримати / ознайомитися з контентом "для дорослих". Знайомства і т.п.

8. Комп'ютери та Інтернет. Пропозиції придбати ПЗ, комп'ютерну техніку, витратні матеріали; також пропозиції для власників сайтів (хостинг, обмін банерами тощо).

9. Нерухомість. Пропозиції здати / зняти нерухомість, будівництво, ріелторські послуги та ін

10. Відпочинок і подорожі. Пропозиції туристичних поїздок, а також організації і проведення різних розважальних заходів.

11. Юридичні послуги та аудит. Пропозиції юридичних послуг.

12. Особисті фінанси. Пропозиції по страхуванню, зменшення кредитної заборгованості, вигідним умовам позик і т.п. Переважно англомовні листи.

13. Поліграфія. Візитки, календарі, друк, послуги друкарні та ін.

Нагадаємо, Київ зайняв 9 місце серед найбільших міст-спамерів.

За матеіралам ITNews, Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «80% рунету виявилося спамом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі