вівторок, 05 листопада 2013 05:15

Очікують найхолоднішої зими за 100 років

Науковці з національної служби погоди Німеччини прогнозують, що цьогорічна зима в усій Європі буде найхолоднішою за останні 100 років.

—?Лід в Арктиці за останні два роки потовщав на 60 відсотків. Це вплине на погоду. Найсильніші морози за останнє століття будуть у січні й лютому 2014 року.

Київський синоптик Олег Христевич передбачає холодну зиму і в Україні:

—?Можливо таке, що в січні та лютому температура опускатимуться до мінус 25. Замерзатимуть автошляхи. Буде важко пройти вулицею через завірюхи. Але про аномально холодну зиму я так упевнено не говорив би. У другій половині лютого різко потеплішає.

—?Навряд чи ця зима в Україні поб'є рекорди, — каже Людмила Савченко, начальник відділу метеопрогнозів українського Гідрометцентру. Середня температура найхолодніших місяців, січня і лютого, мінус 6-7 градусів.

Головний синоптик сайта opogode.ua Наталія Діденко вважає тривалі прогнози не дуже надійними:

—?Зараз успішно передбачають погоду на добу, два чи три дні. Можна сказати, прогнозують точно й ідеально. А робити це на місяць, півроку чи навіть рік дуже складно. Люди про свій організм мало знають, не кажучи про атмосферу. Ми схиляємося до думки, що зима буде така, як зазвичай. Можливі й снігопади, і відлига.

Зараз ви читаєте новину «Очікують найхолоднішої зими за 100 років». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

27.02.2013 10:48:59украинец94.244.144.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Если "кто" хочешь дезинформировать людей через интернет, то киевлян дезинформировать им не удастся, так как киевляне, и не только киевляне, принимали участие без каких либо подкупов! Народу Украины уже так надоело это безобразие, и беспридел, что они готовы отдать последние свои сбережения,что бы убрать эту бандитскую власть. Волю Украине!

25.02.2013 15:30:03бу-га-га212.1.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Рускава мьїр зовет! Алєні за пасобієм!

25.02.2013 14:56:42копия37.229.180.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

митинг на Майдане завершился, несколько сотен людей остались на площади. Они отметились у организаторов, прошли перекличку и стали получать деньги
Есть и недовольные. "Нам за простой никто платить не будет", - переговариваются между собой те, кому еще не заплатили.
Часть людей для получения денег уходит в близлежащие дворики. Корреспонденту удалось увидеть, как группа приблизительно из 30 человек в дворике на углу Крещатика и ул.Городецкого называли свои фамилии и получали деньги. Но, когда через несколько минут во дворик зашли журналисты и оператор одного из телеканалов, люди начали изображать, будто они решают какой-то вопрос

27.02.2013 10:53:01орегинал94.244.144.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Мечтать не вредно. Тебе этого так бы хотелось, но к твоему сожалению, это не так., и ты это прекрасно знаешь. .

25.02.2013 14:42:02українець94.240.185.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Теорема від спогляду преклоніння перед Чівакунєй русскіх. Русскіє будуть підтримувать будь-яку сумнівну і дуже сумнівну особу, аби тільки вона впроваджувала в Україні русскій мір, прицьому засоби і методи цього запровадження для русскіх не мають жодного значення. Похідна від теореми. Оскільки ось вже майже як сто років русскій мір висуває на рукавадящіє должнасті виключно негідників великих та дрібних, то засоби і методи їх подальшої роботи не залишають жодних сумнівів.

25.02.2013 13:57:43гриша91.225.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

у яныка срок погашен, а ВОНА сидит конкретно - реальная преступная сука!

25.02.2013 14:34:03укр37.229.180.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Прошлый раз когда сидела, варила суп в захарканой раковине кипятильником, а вторую ходку вона уже в авторитете, и жрачку несут, и хахаля,"шрэка-небритого" приводят на случку, и лепил из шаритэ пускают, и сидит не в зоне а на больничке.

25.02.2013 13:53:39гриша91.225.119.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

185, КШТАЛТ ТЫ ЕБАНЫЙ УСОХНИ ПИДЕР!!!

25.02.2013 13:49:17Яуковича в ЖОПУ205.164.32.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Нахера нам руський "мир" ???
Я хочу ЕВРОПЕЙСКУЮ ЖИЗНЬ!!!

25.02.2013 13:45:12правда є151.46.102.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Київ це ж є столиця великої Української Держави як у всіх Європейських Держав де є порядок культура тому кожна нація береже своє те що вона має свою мову свою культуру свою націю і свою державу і свої Закони як Отченаш так що думаймо разом ми усі з вами добре думаймо бо Москаль за вас не буде думати а хто думає іначе то це не для нас а дл я себе а не для Українців

25.02.2013 13:35:39На смітник94.240.185.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тільки гасла - "Русскій мір - на смітник історії". "Русскій мір - геть з України". "Україні - глибоку та всебічну десовьєтизацію-деруссифікацію!" - тільки під цими гаслами можлива ефективна та результативна боротьба з будь яким окупаційним режимом, на кшталт ражиму Чівакуня-Сабачника-КПУ та іншої антиукраїнської, антидемократичної зграї.

25.02.2013 13:25:34гриша91.225.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

УКРАIНЕЦЬ - ВООБЩЕ УЙОБИЩЕ ТУПОЕ, ПАСКУДНЫЙ УБЛЮДОК - ПОЗОР НАЦИИ!!!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути