Ексклюзиви
Пʼятниця, 25 лютого 2011 01:30

Коріння розсади обробляють марганцівкою

Автор: фото з сайта www.botanichka.ru
  До висаджування у відкритий ґрунт розсада повинна мати шість листків і бути заввишки 20–25 сантиметрів
До висаджування у відкритий ґрунт розсада повинна мати шість листків і бути заввишки 20–25 сантиметрів

"Баклажани та перець вирощують через розсаду, бо в них довгий період зростання, — розповідає полтавка Наталія Опішко, 45 років. — Насіння баклажанів висіваю в кінці лютого, перцю — в середині березня.

Спочатку вирощую в піддонах. Для ґрунту змішую землю з торфом і додаю трохи піску. Насипаю його товщиною десь 3 сантиметри. Викладаю насіння на відстані по 2 сантиметри. Зверху накриваю землею, злегка придавлюю долонею. Поливаю з лійки, щоб вода не розмила землю".

Насіння сходить через 10–15 днів. Тривалість вирощування розсади без пікірування до 45 днів, із пікіруванням у горщики — на два тижні довше. При проростанні насіння температура ґрунту має бути до +26°С.

— Розсаду кладу на підвіконня. Добре закриваю всі щілини, щоб не дуло. Батарею згори затуляю фанерою, аби захистити ящики від пересушування. Якщо ґрунт добре не прогрівається і немає сонця, для підігріву встановлюю лампи денного освітлення.

Коли насіння зійшло, температуру знижують до +14°С градусів. Тоді коренева система краще розвивається, розсада не витягується. Через шість днів температуру знову підвищують до 23°С. Із появою першого листка розсаду пікірують.

— За 2 години до пікіровки її рясно поливаю теплою водою. Земля розм'якне, рослина легше перенесе пересадку. Саджанець із землі витягаю тонкою плоскою лопаткою, щоб не пошкодити корінців. Найдовший основний корінець укорочую ножицями на третину. Від того краще ростуть бічні корінці.

Найкраще рослини пересаджувати у торф'яні горщики. Потім із ними висаджують у відкритий ґрунт. Такий спосіб пришвидшує дозрівання.

— Баклажани пересаджую в пластикові стакани, внизу роблю дірку. У них слабке коріння. Перець пікірую в стару каструлю або ящики. Для дезінфекції обробляю коріння слабким розчином марганцівки. У підготовлені ямки опускаю саджанці по сім'ядольні листочки. Корінці мають бути виправлені, щоб ніде не загиналися. Після посадки ущільнюю землю, поливаю. На дві доби ставлю саджанці у тінь, щоб закріпились і не зів'яли.

Протягом місяця розсаду підсвічують лампами денного світла.

— За стаканом чи ящиком із розсадою можна прикріпити фольгу або дзеркало. Чи закрити білими шторами. Вони добре відбивають сонячні промені на рослину. При сильному похолоданні стакани з розсадою краще відсунути подалі від скла, закрити його тканиною. Якщо в кімнаті дуже сухо, поставте поряд банки з водою.

До висаджування у відкритий ґрунт розсада повинна мати шість листків і бути заввишки 20–25 см.

— За два тижні до висадки рослини загартовую. Виношу їх на ніч на балкон. За тиждень їх там залишаю. Грядки роблю на ділянці, де минулого року росла капуста або огірки. Не саджу, де були помідори. Вони виснажують ґрунт.

Баклажани та перець потрібно часто підливати, підживляти азотними та фосфорними добривами.

Зараз ви читаєте новину «Коріння розсади обробляють марганцівкою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі