понеділок, 26 листопада 2018 05:21

Ягоди жимолості їдять найпершими

— Щороку садила полуницю і мала гарний врожай. Але якось не змогла ніде купити розсади улюбленого сорту. В магазині мені порадили саджанці жимолості. Я купила, і тепер у моєму садку це найперша ягода, яку можна з'їсти, — каже 36-річна Світлана Панейко зі Старого Села біля Львова.

Перші плоди жимолості, або козолиста, дозрівають в кінці травня — на початку червня. Їсти їх можна впродовж трьох-чотирьох тижнів. Культура швидкоплідна. Дворічні рослини цвітуть і зав'язують перші плоди вже в рік посадки.

— Ягоди на смак нагадують суміш полуниці, ківі, барбарису і лохини. Мені найбільше подобається варення з жимолості. Якщо додати в пломбір, то для дітей — це найулюбленіше морозиво, — каже жінка.

— Жимолость стійка до поганих погодних умов. Щороку збираю стабільний урожай. Ягоди майже не пошкоджуються шкідниками та хворобами. А для захисту не треба використовувати хімічні препарати. Це дуже полегшує догляд і домашню роботу.

Жимолость їстівна ідеально підходить для виробництва органічної ягоди, попит на яку стабільно зростає по всій Європі і в Північній Америці.

Замовити жимолость і отримати консультацію щодо посадки можна на сайті titovchp.uaprom.net

або за телефонами: 0(99) 415 00 15, 0(63) 461 88 32, 0(67) 629 94 55.

Зараз ви читаєте новину «Ягоди жимолості їдять найпершими». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути