Ексклюзиви
Понеділок, 06 вересня 2010 18:46
Микола Рябчук
Микола Рябчук
Микола Рябчук

"Русскоe молоко"

 

Спершу я подумав був, що це анекдот. Газета повідомляла, що президент агрофірми "Русскоe молоко" з оперетковим прізвищем Василь Бойко-Великий зобов"язав усіх своїх співробітників, які живуть у шлюбі невінчані, повінчатися до православного свята Покрови. Себто до 14 жовтня цього року. Порушники, попередив він, будуть звільнені за скороченням штатів. Таке саме покарання чекає й на тих, хто протягом найближчого навчального року не проштудіює належним чином підручник "Основы православной культуры", затвердженого тамтешнім Міністерством освіти. А також тих, хто зробить аборт чи посприяє його здійсненню.

Останнє викликало в мене особливий подив. Бо якщо факт вінчання чи, скажімо, засвоєння істинно православного підручника можна ще сяк-так перевірити, то викрити зловмисників-абортистів без власної розвідки чи принаймні без взаємовигідної співпраці з наявними в Росії спецслужбами керівництву "Русского молока" буде навряд чи легко.

Усі, хто зробить аборт, будуть звільнені за скороченням штатів

Російська колега, однак, запевнила мене, що це зовсім не анекдот: "Коли я розказую іноземцям, що наші міськради приписують жителям не ходити по вулицях в етнічному одязі, не розмовляти іншими мовами, крім російської, й не готувати шашликів на балконі, — вони не вірять".

— Ти б їм іще розповіла, як ваша Дума заборонила всім меншинам вживати латинку!

— Ще кілька візитів Ґундяєва, — як завжди оптимістично обіцяє колега, — й у вас буде те саме. Суцільне "Русское молоко"!

— Ну, тоді я вдягну чалму, розкладу на балконі шашлик і заспіваю щось по-туркменськи.

— Не переборщуй. У Мінську вже можна дістати 15 діб і за білоруську.

— І ще 15 — за чалму, — додаю я.

— Купуй краще фофудью, — радить вона. — Поки не пізно.

Зараз ви читаєте новину «"Русскоe молоко"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода