27 березня зранку працівники державного підприємства "Парк Високий Замок" почали вирубку дерев у Снопківському парку зі сторони вулиці Кримської. Вже не вперше місцеві мешканці відстоюють цей парк, бо вважають, що дерева зрубують, аби звільнити місце для будівництва. Вулиця Кримська розташована у елітній парковій зоні, практично у самому Снопківському парку. Поруч футбольний стадіон "Україна". Місцеві викликали на допомогу міліцію та Правий сектор.
"Півтора року місцеві мешканці боролись із чиновниками бюрократичними методами, прокуратура винесла близько 20 постанов про протест на рішення виконкому. На даний момент, як стало відомо від місцеіої мешканки, активістки Галини Янко, вже є розроблено межі парку Снопківський, в яких парк збільшено. Розуміючи це, забудовники вирішили скористатись ситуацією напіввійни в Україні. 27 березня, прокинувшись, люди побачили, що частина дерев уже спиляні й догорають у вогнищі на території парку", - кажуть у Правому секторі.
Головний інженер ЛКП "Зелений Львів" Володимир Чишинський каже, що у Снопківському парку проводилась планова вирубка пошкоджених та аварійних дерев. Загалом за час санітарної чистки вирубали декілька сотень дерев.
Наразі активісти Правого сектору ведуть цілодобове чергування на території парку для того, щоб убезпечити територію від нічної вирубки дерев. Правоохоронці не складали протоколу, бо вирубка дерев у Снопківському парку була плановою.




















Коментарі