Вінницький таксист-переселенець Андрій Турко у власній автівці облаштував караоке.
Пасажирам пропонує мікрофон і пісню — на вибір, пише suspilne.
"Вартість послуги від цього не змінюється. Таким чином хочу підняти настрій — і собі, і клієнтам, - розповідає Віталій. Сам переїхав із Луганщини 5 років тому.
На Луганщині — мав власний бізнес. Зробити з автівки — караоке — вирішив півтора місяця тому.
У його плей-листі — сотні тисяч пісень. Купує їх через спеціальний додаток. Ролики зі співучими пасажирами — Андрій завантажує на youtube. Перед тим запитує дозволу.
"Бувало таке, що не кожен день можна знайти людину, готову заспівати. Або такого, кого можна розмістити на каналі. Я не хочу викладати когось, хто буде виглядати амбівалентне", розповів таксист.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "У місті майстринь манікюру більше, ніж таксистів"
"Такі поїздки правил дорожнього руху не порушують, - каже речниця обласних патрульних Тетяна Плахотнюк. - Кожного пасажира — водій просить пристебнутися, сам мікрофона до рук не бере. Лиш підспівує".
Швейний бізнес справа не з дешевих. На обладнання треба мінімум $10 000, щоб купити професійні швейні машини, оверлок, ніж для розкрою тканини та інше. Одна машина китайського виробництва коштує близько 12-15 000 грн. Проте спочатку варто визначитись що саме та скільки виробів шити, хто це буде купувати.
Про це Gazeta.ua розповідає підприємець Ігор Шостак з Луганська. До 2014 року він мав власний швейний цех та марку одягу, що продавалась у великих торговельних мережах міста. Через військовий конфлікт на сході України, вимушений був покинув усе. Зараз відроджує справу у місті Кременчук Полтавської області.
Коментарі