неділя, 08 жовтня 2017 14:34

Переможцем Київського міжнародного марафону став чоловік з Донеччини

Переможцем Київського міжнародного марафону Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 з великим відривом став чемпіон України Артем Піддубний з Донеччини. Фото: ТСН

Чоловік подолав 42,195 км за 2 години 24 хвилини 20 секунд, повідомляє "Укрінформ".

Анатолій Бондаренко, який посів друге місце, фінішував через 6 хвилин 15 секунд, а бронзовий призер Володимир Васьков поступився переможцю більше семи хвилин.

Крім того, для Піддубного це вже друга перемога на марафоні за останні три тижні - у Дніпрі він став чемпіоном України з бігу на цій дистанції. На початку травня стаєр виграв Харківський напівмарафон.

8 жовтня у Києві стартував міжнародний марафон, у якому беруть участь представники 55 країн світу.

Зараз ви читаєте новину «Переможцем Київського міжнародного марафону став чоловік з Донеччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua