Ексклюзиви
пʼятниця, 25 березня 2022 09:46

Окупанти обстрілюють з артилерії пішохідний міст у Чернігові: він в аварійному стані

Окупанти обстрілюють з артилерії пішохідний міст у Чернігові: він в аварійному стані
Рашисти продовжують обстрілювати міст у Чернігові. Фото: facebook.com/prokuraturachernigiv/

У Чернігові російсько-окупаційні війська продовжують обстрілювати з артилерії пішохідний міст.

Про це у новому зверненні розповів голова Чернігівської ОДА В'ячеслав Чаус у Telegram.

За його словами, через ворожі артобстріли міст знаходиться в аварійному стані. Також по ньому закриті піший та автомобільний рухи.

"Це погана новина. Але гарна новина в тому, що у нас дуже давнє і потужне історичне коріння. Згадаємо тільки Антонія Печерського, який вирив шляхи з Чернігова в тому числі до Києва", - підкреслив Чаус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Київщині снаряд окупантів влучив у нафтобазу: відео масштабної пожежі

Він зазначив, що у чернігівських захисників є план. Крім того, голова ЧОДА сказав, що військові втомлені та змерзлі, однак російські вороги втомилися та змерзли ще більше. Адже "ми знаходимося на своїй землі, а ворог - на чужій, яка його вбиває".

"Тому, будь ласка, терпіння. Набираємося мужності. Ми все робимо для того, щоб якомога швидше перемога була за нами", - підсумував він.

Майже 200 мирних мешканців загинули в Чернігові внаслідок обстрілів російськими загарбниками.

Зараз ви читаєте новину «Окупанти обстрілюють з артилерії пішохідний міст у Чернігові: він в аварійному стані». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути