Самоси - це те, що потрібно обов'язково спробувати. Вони незвичайні у всьому- і смак, і тісто, і форма, і головне – начинка.
Побалуйте своїх близьких цим шедевром індійської кухні або здивуєте своїх гостей. Вони, напевно, будуть в захваті, говорить Gazeta.ua пекар із Вінниці Еліза Михайленко.
"Такі пиріжки навчилася пекти в індійському храмі. Рік, як цим займаюся. Починала з класичних рецептів – з овочевою та фруктовою начинкою. За цей час придумала свої рецепти. На них такий же попит, як і на класичні. Дуже смачні самоси з синьою капустою", - говорить Еліза Михайленко.
Пекарка має в асортименті більше 30 видів самосів. Кожен важить 250 грамів. Ним можна наїстися в обідню пору.
"Самоси - це дуже смачні пиріжки з овочами. Одні з найпопулярніших в індійській кухні. У начинку цих пиріжків входять найсвіжіші овочі. Це настільки ситні пиріжки, що їх безперечно варто замовити на обід, - каже пекар. - Індійські самоси менші, ніж я продаю. Подаються в порції 3 штучки. У мене ж український варіант. Моїм одним самосом можна наїстися. Вони дуже корисні і головне ситні".
Окрім пекарської майстерності, в індійській кухні важливе місце займає ідеальна чистота.
"Правила чистоти - це ціла наука. Принципово під час продажу самосів дезинфікую руки", - зауважує Еліза.
Ринок збуту знаходить в офісних центрах, на ринку. В день продає близько 40 самосів. Стільки може донеси в руках.
"Могла б більше випікати, але дві термосумки важко носити. Хочу знайти помічників. Більшість замовлень випадає саме на обідню пору. Ще дуже хочу займатися вегетаріанськими комплексними обідами. В мріях відкрити вегетаріанське кафе".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Маріуполі переселенець відкрив студентську їдальню
Переселенець з Донецька Олександр Шкатула після переїзду до Маріуполя почав варити сири. За грантової програми, яка надає фінансову допомогу переселенцям на розвиток власної справи сировар виграв 360 000 гривен. Цих грошей вистачило тільки на обладнання. Щоб оплатити оренду сироварні, ремонт та транспортні витрати - продав машину.
Коментарі