149-ту річницю створення гімну "Ще не вмерла Україна" відсвяткують у Львові. В рамках цього свята сьогодні о 13.00 год. на площі Ринок мешканці міста виконають державний Гімн на честь тих, хто загинув.
- Запрошуємо усі громадські організації та мешканців міста прийти у цей нелегкий для кожного із нас час, щоб продемонструвати, що ми єдині і послідовні із тими словами, які ми гордо промовляємо, співаючи гімн, - говорить Андрій Шевців, начальник управління внутрішньої політики Львівської міської ради.
На акцію запросили майже 3 тис студентів. Під час спільного виконання гімну відбудеться флеш-моб. 200 студентів зі синьо-жовтих аркушів викладуть тризуб. А студенти "Львівської політехніки" занесуть на площу великий 20-метровий прапор України.
10 березня 1865 року у Перемишлі під час першого на Західній Україні шевченківського концерту відбулося публічне виконання пісні "Ще не вмерла Україна".




















Коментарі