Ексклюзиви
Пʼятниця, 20 вересня 2019 10:31

Жителі Володарського району мітингують під стінами Київської ОДА (Фото)
7

Мешканці Володарського району під стінами Київської ОДА
Фото: Facebook
Мешканці Володарського району під стінами Київської ОДА
Мешканці Володарського району під стінами Київської ОДА
Мешканці Володарського району під стінами Київської ОДА
Мешканці Володарського району під стінами Київської ОДА

З самого ранку 19 вересня мешканці Володарського району пікетували під стінами Київської обласної адміністрації. На протесті зібралось більш як 500 людей. Вимога - недопущення будівництва Тарасівського кар'єру з видобутку відкритим способом титану і цирконію.

До мітингуючих вийшов депутат Київської ОДА Микола Стариченко.

"До видобутку титану є багато запитань і в депутатського корпусу. Звернення людей з Володарського та Білоцерківського районів було ретельно вивчено і опрацьовано на засіданнях відповідних комісій", - розповів депутат Київської ОДА Микола Стариченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кар'єр у Володарському районі почнуть будувати після громадських обговорень

Під час сесії обласної ради, 57 депутатів проголосували за підтримку звернення територіальних громад, щодо заперечення та недопущення видобутку на Тарасівському родовищі. Відповідне звернення обласної ради направлено до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Державної служби геології та надр України.

Депутати вирішили направити Генеральному прокурору України колективне звернення з проханням розслідувати можливі порушення з боку підприємства

"Всім учасники акції протесту — подяка. Також народному депутату Миколі Бабенку за його виступ в облраді. Також В.С. Любомському за вагому фінансову підтримку. Головне люди, пенсіонери — вистояли. Разом ми сила", - говорить голова села Логвин 53-річна Валентина Якуненко.

13 років тому питання будівництва Тарасівського кар'єру вже піднімали. Видобувати хотіла та сама компанія. Через протести місцевих жителів копання призупинили.

Зараз ви читаєте новину «Жителі Володарського району мітингують під стінами Київської ОДА (Фото)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Найбільше читають
Погода