




У Нових Санжарах під час минулих вихідних і святкових днів невідомі понівечили дитячий майданчик.
Про це повідомляють на сторінці селища в мережі Facebook.
На дитячому майданчику в районі Зарічки перевернули павільйон, повідривали дошки від парканчика. Зламали стіл і лавки. Секції паркану висмикнули із землі та розкидали навколо. З однієї зробили імпровізовану драбину, яку приставили до даху громадського туалету.
У селищі вандали також залишили "автографи". Розбили плафони ліхтарів на алеї та пошкодили смітницю "Джентельмена", відірвавши декоративний елемент.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині підсвітили частину траси
"Прикро. Дуже прикро бачити, як нищиться все, що є предметом захвату гостей, гордості місцевих, предметом щоденної уваги й турботи керівництва й працівників селищної ради, бригади благоустрою. Прикро й те, що серед земляків не знайшлося жодного, котрий би зупинив ганебні вчинки вандалів", - розмірковує автор допису.
З початку року до Новосанжарського відділу поліції в Полтавській області надійшло 6 звернень із повідомленням про вчинення відносно заявників шахрайських дій.
Коментарі