Ексклюзиви
Понеділок, 16 вересня 2019 17:51

Безкоштовно, але гуртом - волонтери в Нових Санжарах ремонтують хати
6

У Новосанжарському районі безкоштовно ремонтують хати селянам
Фото: Лілія Швець

У Новосанжарському районі на Полтавщині безкоштовно ремонтують будинки чотирьом родинам. Цим займається волонтерська організація "Будуємо Україну разом".

Хати ремонтують у районному центрі, Лелюхівці, Забрідках і Зачепилівці. Про це повідомляє кореспондент "Газети".

"Наш дім – це колишній флігель, який придбали 10 років тому й добудували. Проте на ремонт грошей не вистачало. Тому жили в таких умовах", – розказав Євген Токар, мешканець Лелюхівки. З дружиною мають 6 дітей. Ремонтують дитячу і ванну кімнати.

"Завдання волонтерів БУР не лише приїхати і зробити все самостійно, а зробити це спільними зусиллями із родиною. БУР дає поштовх, такий собі траплін для подальших змін. Для прикладу, сім'я ромів Савицьких із Зачепилівки погукала на ремонт своїх родичів. Всі гуртом замінили очеретяну стріху, що протікала", - сказав Едуард Коношенко, координатор будівельних робіт табору БУР у Нових Санжарах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У селах збирають гроші на сміття

Також волонтери в Нових Санжарах у старій друкарні на вул. Каштановій, 21, створили молодіжний центр. Тут проводитимуть майстер-класи, ділитимуться досвідом із місцевою молоддю. Наприклад, як створити власний бізнес в інтернеті.

У Немирові на Вінниччині волонтерська благодійна організація "Фонд життя" займається допомогою малозабезпеченим і благоустроєм міста. Налічує 8 волонтерів віком від 18 до 20 років.

Зараз ви читаєте новину «Безкоштовно, але гуртом - волонтери в Нових Санжарах ремонтують хати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Найбільше читають
Погода