Укладення договорів за всіма програмами, що реалізуються ДСФУ "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву", призупинене через відсутність державного фінансування.
Про це на прес-конференції на тему: "Доступне житло в Україні: реальність чи утопія?" заявив голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін, передає rbc.ua.
"На сьогодні тимчасово, з урахуванням існуючих у державі проблем, припинено укладення договорів по всіх наших програм", - розповів Рисухін.
Процедуру укладення договорів призупинили після прийняття урядом рішення про зменшення витрат держбюджету на поточний рік, пояснив глава ДСФУ.
Також Рисухін зазначив, що в первісному, прийнятому варіанті держбюджету-2014 для фінансування програми молодіжного житлового кредитування було передбачено 120 млн грн, 100 млн грн. передбачалося виділити на програму доступного житла, 30/70 і 300 млн грн. - на програму здешевлення вартості іпотечних кредитів.
За словами Рисухіна, в 2014 році за програмами було укладено близько 400 договорів та введено в експлуатацію 25 об'єктів.


















Коментарі
1