Ексклюзиви
Вівторок, 15 червня 2010 19:19
Світлана Пиркало
Світлана Пиркало
Світлана Пиркало

Таємниця професора математики

 

Мій знайомий професор математики таки пішов від своєї жінки, професорки кібернетики. Він спершу записався на сайт знайомств після сварки, і ось справді звільнився від сімейних пут, наробив сексуальних знімків, що демонстрували ріденькі кучерики на утлих професорських грудях, і написав нове оголошення, яке свідчило, що він насправді — астроном.

— А що? Я досліджую астрономічні проблеми, просто працюю на кафедрі математики, — захищається Вуді. Він створює програму, яка рахувала б гілки спіральних галактик. Їх на небі багато, вручну все не порахуєш. Але я знаю, навіщо він написав, що астроном: аби дівчата мліли.

Вуді ходив у парк на пікнік, де збиралися лондонці та лондонки із цього ж сайта знайомств. Дівчат, каже він, було багато, та всі якісь негарні. Але була одна — грррр! Він закочує очі. Висока блондинка, стюардеса. І її відхопив якийсь плюгавий, лисий товстун, який невідомо звідки взявся, сказав, що керує фондом приватних капіталовкладень, і всіх зачарував. Як він жартував, стогнав Вуді! Як робив компліменти! Як людина вміє себе показати, хоч із виду — тьху! Як від нього стюардеса не відводила очей!

— А ти, того, також кажи, що ти керуєш фондом приватних капіталовкладень, і всі стюардеси будуть твої, — порадила я.

Як він жартував! Як робив компліменти! Як людина вміє себе показати, хоч із виду — тьху!

Вуді довго мовчав. Потім зітхнув і сказав:

— Я справді керую фондом приватних капіталовкладень. Просто в ньому ще немає вкладень.

Він дістав із портфеля папку з формулами і графіками. Їх розробив у перервах між спіральними галактиками. Якщо грати на фондовому ринку за формулою Вуді, гроші принесуть прибуток навіть у кризу, а що вже говорити про економічний бум.

Лишилося тільки знайти дурного мільярдера, щоб дав під це грошей, і стюардеса у Вуді в кишені.

Але він так не хоче. Хоче, аби вона його спершу покохала як астронома.

Зараз ви читаєте новину «Таємниця професора математики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода