Ексклюзиви
Вівторок, 08 липня 2008 16:32
Світлана Пиркало
Світлана Пиркало
Світлана Пиркало

Мийте руки

 

Привіт, кумо! З"їздила в Ліверпуль по роботі, на конференцію дерматологів. На три дні конференц-центр заполонив світ псоріазу, екземи, прищів і лупи. Але я поїхала слухати доповідь про отруєння діоксином, яку читав швейцарський професор Сора.

Він розповів про те, як діоксин впливає на обличчя, як медицина нині робить прогрес у цьому питанні завдяки хворобі президента України, і що його пацієнт дуже страждав, але, попри страшний біль, ходив на роботу. Я згадала, як моя колега повернулася з мітингу влітку 2004 року закохана у Віктора Ющенка, а коли його отруїли, плакала.

Дорогою на вокзал у таксі зі мною сіли літня жінка та її доросла донька. Спитали, що мене привело до Ліверпуля.

— Так, ми вашого президента добре пам"ятаємо ще до отруєння, — сказали вони. — Який він був красень! Це ж треба таке зробити з людиною.

Уже з Лондона я подзвонила мамі.

Пацієнт дуже страждав, але ходив на роботу

— Щойно ось тут на одному радіо говорили, що то у Ющенка ускладнення після пластичної операції, яку йому провели у Франції, — говорить вона. — І не соромно твоїм колегам?

Уночі я прокинулася від противного відчуття в шлунку. Вечеря просилася на світ Божий. Ніч я прообіймалася з унітазом, гадаючи, чим же я могла отруїтися. У голову лізли параноїдальні думки про те, що Ющенка отруїли, ось і мені недобре. Вранці, похитуючись, я пішла на роботу, бо Ющенко ж ходив і в гіршому стані. Але на роботі я подумала: чи оберуть мене за це в президенти? Навряд чи. І пішла додому.

Розлад шлунка минувся. Але я оце думаю: хто зна, журналістика брудна професія чи чиста, а руки після роботи мити треба.

Зараз ви читаєте новину «Мийте руки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

16

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода