Sony достойно займає першість серед компаній, які ви відповідають за випуск навушників та іншої аудіогарнітури. В липні всі користувачі побачили, що найновіші навушники Sony із системою шумопоглинання незабаром будуть оголошені світові. А зараз ми вже бачимо нові флагманські навушники WF-1000XM5
В один рік Sony випускає навушники із шумопоглинанням (серія WH-1000XM), а в інший навушники із шумозаглушенням (серія WF-1000XM). У минулому році ми мали змогу оцінити навушники WH-1000XM в новому дизайні із неймовірним звуком. Цьогорічні навушники WF-1000XM5 чимось схожі на попередню модель, але тепер ідуть в глянцевому дизайні, меншим розміром та на 20% легшими, ніж були до того.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: OpenAI анонсувала ChatGPT для смартфонів на Android: коли з'явиться
Кожний навушник від Sony заповнений вищим класом звуку та передовими технологіями. У компанії розробили як процесор із шумозаглушенням, так і аудіопроцесор, який включає точну 24-розрядну обробку звуку та високоефективне аналогове посилення. За словами компанії, ці процесори забезпечують низький рівень спотворень і кристально чисте відтворення звуку.
Якість мікрофона також зазнала оновлень і вони пішли WF-1000XM5 тільки на краще. Датчики кісткової провідності вловлюють вібрації голосу користувача безпосередньо з його кісток черепа, що, як стверджує Sony, відокремлює вашу мову від навколишніх звуків і фонового шуму для чітких дзвінків навіть у гучному середовищі.
Звичайно, що всі ці удосконалення впливають на кінцеву ціну навушників. Наразі компанія заявила, що гарнітура буде коштувати 300 доларів. У 2021 році були випущені навушники WF-1000XM4 їх вартість складала 280 доларів. Для порівняння, у 2022 році навушники WH-1000XM5 зʼявилися на ринку за 400 доларів, що було на 50 доларів дорожче за навушники WH-1000XM4, які були випущені у 2020 році.
Навушники WF-1000XM5 купити можна буде в Україні з 26 липня. Ви можете попередньо замовити білу або чорну версію прямо зараз на веб-сайті Sony та в її авторизованих дилерів.
За зручність постійно увімкненого екрана користувачі жертвують не тільки автономністю, але й дисплеєм. Зокрема, на Android вже давно є функція Always On Display, яка зовсім нещодавно з'явилася на смартфонах, що працюють на ОС IOS. Функція сама по собі корисна, але не всі усвідомлюють, скільки неоціненних відсотків зарядки вона витягує з батареї смартфона
Коментарі