На сайті психологині Марії Сичинської опубліковано корисну й актуальну статтю, присвячену проблемі цькування, під назвою "Булінг: як попередити та протистояти проблемі". Авторка, експертка з дитячо-батьківських стосунків, глибоко дослідила цю тему та запропонувала конкретні рекомендації у боротьбі з нею.

Булінг у наш час є серйозною та широко розповсюдженою проблемою, особливо серед дітей та підлітків у школах, а також в онлайн-просторі. Він чинить негативний вплив на емоційний, соціальний та навчальний розвиток учнів.
"Булінг - це систематичне і навмисне приниження, насильство або пригноблення тих, хто виявляється слабшим або вразливішим", - пише Сичинська.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція розповіла про шість правил безпеки для школярів
У своїй статті психологиня заглибилася в причини та наслідки булінгу, а також висвітлила його різновиди, зокрема психологічний, фізичний та кібербулінг.
Марія Сичинська наголошує, що ефективна протидія булінгу потребує взаємодії з боку шкіл, батьків, суспільства та організацій. Тому експертка запропонувала декілька дієвих стратегій зі створення безпечного та турботливого середовища, в якому панують доброта, співчуття та повага між учнями. Крім того, стаття психологині надає корисну інформацію та підтримку батькам дітей, які стикаються з булінгом. Вона допомагає усвідомити серйозність і поширеність булінгу, а також дізнатися, які кроки необхідно зробити для його подолання.
Ознайомитися зі статтею можна за посиланням на сайті sychynska.com.
В Україні встановили адміністративну відповідальність за мобінг. За відповідний законопроєкт 6 вересня проголосувала Верховна Рада.
Мобінг – це форма регулярного психологічного тиску на людину в професійному колективі. Фактично це булінг, який відбувається на роботі, а не в школі.
Коментарі