Ексклюзиви
Пʼятниця, 07 травня 2021 09:33

Компанія "Пульсар Констракшн" - проектування, виробництво металоконструкцій, будівництво

Компанія "Пульсар Констракшн" - проектування, виробництво металоконструкцій, будівництво

Металоконструкції – основа сучасного будівництва. Сьогодні вони знаходять застосування при зведенні практично будь-яких об'єктів і технологічних споруд в Україні. Їх виробництво багатоетапне, що вимагає залучення кваліфікованого персоналу і наявності сучасного обладнання.

Наявність металоконструкцій, спроектованих і виготовлених за індивідуальним замовленням, прискорює будівництво. Рентабельність проекту особливо підвищується, коли є можливість замовити в одній фірмі і проектні роботи, і виготовлення металоконструкцій при будівництві об'єкта. Компанія Пульсар Констракшн надає повний пакет послуг з проектування, виконання креслень і монтажу.

Послуги та товари компанії

Заводи компанії "Пульсар Констракшн" виробляють металоконструкції всіх видів. Каталог продукції включає в себе сотні найменувань конструкцій з металів – як стандартних, так і специфічних.

Відвідувачі можуть замовити послуги по металообробці і будівництва об'єктів будь-якої складності, починаючи ангарами і закінчуючи промисловими комплексами. Ведеться продаж металопрокату і різноманітних будівельних матеріалів.

Інженери та конструктори компанії надають послуги з проектування наступних об'єктів з металоконструкцій:

● виробничі будівлі та споруди;

● агропромислові, логістичні та складські комплекси;

● торгові центри;

● сільськогосподарські об'єкти, птахофабрики і елеватори;

● конструкції металеві;

● офісні будівлі і бізнес-центри.

Продукція та послуги компанії пропонуються за конкурентними цінами. Терміни виконання замовлень найстисліші.

Переваги

Компанія "Пульсар Констракшн" – це незамінний партнер з наступних причин:

● Наявність двох заводів з сумарною виробничою площею 7000 кв. м уможливлює виконання відразу декількох об'ємних замовлень клієнта – це економить час і бюджет.

● Завдяки сучасному обладнанню і технологіям металоконструкції відповідають європейським стандартам та екологічним вимогам.

● Компанія випускає різноманітні види стандартних металоконструкцій, а також приймає індивідуальні замовлення.

● Завдяки власному виробництву і складських приміщень багато замовлень "Пульсар Констракшн" виконує моментально – готова продукція просто відвантажується зі складу.

Також замовники компанії мають доступ до повного пакету послуг з проектування.

Ретельне планування виробництва, вміння знаходити ефективні рішення забезпечують компанії довгострокову і взаємовигідну співпрацю з партнерами: юридичними і фізичними особами. Компанія користується репутацією надійного постачальника.

Замовляйте проектування і виготовлення металоконструкцій в компанії "Пульсар Констракшн" – передовому промисловому комплексі України. Щоб зробити замовлення, перейдіть на сайт і залиште заявку або зв'яжіться з фахівцями компанії по телефону.

Зараз ви читаєте новину «Компанія "Пульсар Констракшн" - проектування, виробництво металоконструкцій, будівництво». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі