Багато представниць прекрасної статі хочуть спробувати епіляцію лазером. Але деяких турбують ці дивні спалахи, спрямовані на шкіру. Виникає головне питання: "Чи викликає лазерна епіляція рак?".

Що викликає злоякісні пухлини?
З точки зору ризиків розвитку пухлини, рентгенівські промені і гамма-промені є найбільш небезпечними, і відомі як високочастотне іонізуюче випромінювання. Хоча обидва типи радіації можуть надходити з природних джерел. Наприклад, родон і від дій людини. Атомні електростанції створюють цей тип опромінення, а також деякі медичні тести (КТ тощо). Коли іонний промінь проходить через тіло, це може призвести до пошкодження клітин ДНК і потенційно може викликати рак.
Принцип дії
В епіляції не використовується іонізуюче опромінення. Світлова енергія обладнання діє тільки на верхні рівні епідерми. Всі дерматологи підтвердять, що лазери не пошкоджують клітинні ДНК і не активізують їх мутацію. Єдина шкода, яка наноситься, це пошкодження волосяних фолікул. Існує безліч лазерних апаратів. Вони діють за схожою схемою, але при цьому мають різну ефективність і надають різний рівень хворобливих відчуттів. Найефективнішими апаратами вважаються гібридні моделі. Вони поєднують різну довжину хвилі в одному пучку світлового променя і мають вбудовану систему охолодження наконечника маніпули. На такій апаратурі проводять лазерну епіляцію в мережі Епілазер Київ, докладніше на epilaser.com.ua. Тут працюють професійні фахівці з медичною освітою і з багаторічним досвідом. З радістю нададуть кваліфіковану консультацію і дадуть відповідь на всі хвилюючі питання.
Чого очікувати?
Імпульси енергії світла призначені для нагрівання і знищення фолікул. Хоча жінки хвилюються, лікарі кажуть, що лазерна епіляція рак не викликає. Це підтвердить будь-який гінеколог або онколог.

Є дівчата, які бояться, що лазерна епіляція бікіні викличе рак або вплине на репродуктивні органи. Цього не станеться. Світло не проникає за межі дерми в органи, тому не впливає на репродуктивну систему. Іноді після епіляції, у клієнта з'являється роздратування і почервоніння, але воно, як правило, проходить через 2 години. Для видалення небажаного волосся потрібно в середньому близько 9 процедур з періодичністю 1 місяць. Пізніше знадобиться одна підтримуюча процедуру раз на рік.
Не бійтеся лазерки. Технології 21 століття стрімко розвиваються, і лазерні в тому числі. Вони стали більш ефективними і безпечними. Звертайтеся в спеціалізовані центри епіляції і отримаєте бажаний результат.
Коментарі