До нас поступово йде весняне потепління. Українці вже традиційно починають генеральне прибирання осель. Як би не складалися обставини, а з початком кожної весни, усім хочеться відчуття свіжості, чистоти, простору. Отже, треба неодмінно позбутися всього того мотлоху, який назбирався за минулий рік.
Завдання не з приємних, але прибирати можна значно охочіше, якщо знати що це допоможе заробити грошей. Добру частину того, що понесемо на смітник, можемо продати. Мова йде про прийом макулатури Київ, стретч-плівки, металу, поліетилену, скляних та пластикових пляшок.
"Щороку, восени та весною, ми з родиною влаштовуємо масштабне прибирання, - говорить вчителька із Києва Світлана Войцеховська. – Перебираємо всі речі, бо ж терпіти не можу, коли шафи переповнені мотлохом, який просто шкода або лінь викинути. Сміття ми сортуємо вже понад шість років, тому на смітник відразу не виносимо. Пластикові й скляні пляшки, їх у нас завжди багато, бо купуємо воду, молоко та йогурти дитині, картонні коробки від посилок, списаний папір, стрейч-плівку з продуктового пакування обов'язково здаємо в пункти перероблення. Цьогоріч туди підуть і старі радянські книги. Заробити на цьому можна небагато, але пару сотень гривень краще, ніж взагалі нічого. Ці гроші ми відкладаємо, а потім купуємо щось для дому. До речі, саме на смітті ми назбирали на новий кухонний стіл".
Більше пощастило тим, хто мешкає в селі, в приватному будинку, додає Войцеховська:
"До макулатури та пластику вони можуть додати й метал. Це подвоїть прибуток. Люди, які мають гараж та подвір'я і думають, що у них нічого здати в пункти прийому брухту, дуже помиляються. Мої батьки живуть у селі, теж щороку здають макулатуру і метал. І щороку в них є що понести. Просто не помічаємо, як збирається: то замінили кран на кухні, то лишилася стара запчастина від авто тощо".
Автомобілісти можуть заробити більше, якщо здати акумулятор Київ. За один, що вже вийшов з ладу, можна отримати від 220 до 1000 грн. Тоді як кілограм макулатури чи чорного металу вартуватиме кілька гривень.
Найвигідніші ціни на вторсировину та брухт пропонують в Макулатура.kiev.ua. У сфері перероблювання сировини працюють понад 15 років та мають більш як 8500 задоволених клієнтів. Компанія розмістила стаціонарні пункти прийому будь-яких металів, макулатури та пластику. Якщо ж ваш "товар" непіднімний, фахівці пропонують виїзне приймання, демонтаж та безкоштовну допомогу вантажників. Уся необхідна техніка вже є.
Детальніше з послугами та цінами можна ознайомитися на сайті компанії або за телефоном 096-477-20-80
Коментарі