понеділок, 25 листопада 2024 18:58

Як замовляти на Amazon з доставкою в Україну

"Амазон" - найпопулярніший маркетплейс у світі. На його сторінках представлені понад 1000 товарів різних категорій - від одягу та взуття до брендової техніки чи продукції для дому. Чимало позицій рідкісні та не продаються більше ніде.

Доставка з Амазона в Україну безпосередньо не здійснюється, покупки розсилають тільки США. Але це не означає, що зробити замовлення у нашій країні не можна. Купити та отримати будь-який товар від маркетплейсу зручно за допомогою форвардингової компанії EasyXpress.

Як зареєструватися на Amazon

Принцип співпраці з посередником при замовленні в інтернет-магазині простий. Спочатку потрібно зареєструватися на сайті форвардингової компанії та отримати у своє розпорядження американську поштову адресу. Її необхідно використовувати надалі для покупок не лише на Amazon, а й в інших інтернет-магазинах США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На "Зимову підтримку" українців цього року виділять 5 млрд грн

Наступний етап - реєстрація на американському маркетплейсі. Це робиться покроково:

● на офіційному сайті "Амазон" виберіть Account & Lists, потім натисніть Start here під жовтою клавішею;

● зазначте ім'я, адресу електронної пошти, придумайте пароль, підтвердіть email;

● перейдіть до Account & Lists, потім виберіть рядок Your Addresses;

● пропишіть американську адресу, зазначену в особистому кабінеті форвардингової компанії EasyXpress;

● натисніть Add Address.

Потім потрібно буде додати банківську картку, з якою ви потім зможете робити покупки.

Автор: Spiegel.de
  Доставка з Амазона в Україну безпосередньо не здійснюється, покупки розсилають тільки по США
Доставка з Амазона в Україну безпосередньо не здійснюється, покупки розсилають тільки по США

Як зробити покупку

Після успішної реєстрації можна переходити до шопінгу. Категорій дуже багато, тому зручніше скористатися рядком пошуку - достатньо вказати найменування потрібного товару, а потім натиснути на значок лупи. Результати можна відфільтрувати за кольором, розміром та іншими характеристиками.

Після вибору всього необхідного потрібно натиснути на Buy Now, а потім вибрати адресу доставки, вказану в особистому кабінеті під час реєстрації. Наступний етап - вказати картку для оплати, можна використати будь-яку українського банку, не обов'язково доларову. Перевірте всю інформацію, а потім натисніть Place your order.

Після цього залишається лише чекати посилки. Гроші спишуться з картки через якийсь час, потім продавець надішле товар на американську адресу - на склад форвардингової компанії США. Там продукцію перепакують та перешлють в Україну, ви можете вибрати доставку авіатранспортом чи морем.

Обмеження при покупці

Замовляти в такий спосіб можна все, що завгодно, але важливо пам'ятати про деякі нюанси. Так, в Україні існує митний ліміт на іноземні покупки - 100 євро. Якщо сума замовлення не перевищує його, тоді вам не доведеться додатково сплачувати податок.

Але якщо вартість посилки більша за 100 і до 150 євро, то потрібно буде сплатити ПДВ - 20% від суми, що перевищує ліміт. Також доведеться внести мито. Ще один момент - в Україні не діє гарантія на товари з Amazon. Якщо ви отримаєте бракований товар або він незабаром зламається, повернути гроші не вдасться.

Навіть з урахуванням обмежень, покупки на Amazon вигідні завдяки широкому асортименту та доступним цінам. Замовляти на цьому маркетплейсі з доставкою зручно через форвардингову компанію EasyXpress.

Зараз ви читаєте новину «Як замовляти на Amazon з доставкою в Україну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути