Ексклюзиви
Четвер, 07 серпня 2008 19:09

Відкриваєтся сезон полювання на пернатих

9 серпня о 18.00 в області розпочинається сезон полювання на пернату дичину: качок, голубів, куликів, перепілок. Сезон триватиме до 28 грудня цього року. Мисливці полюватимуть на пернатих щосереди, щосуботи та щонеділі в польових та болотних угіддях.

Відстрілочні карти на полювання можна отримати в районі, в якому мисливець полюватиме. Одноденна картка коштує від 30 до 70 грн, сезонна від 80 до 150 грн залежно від місця для полювання.

— Відстрілочну карту поновлюють щороку, — розповідає мисливствознавець обласної організації товариства мисливців та рибалок Валерій Павленко. — Її отримують за умови наявності державного посвідчення члена Українського товариства мисливців і рибалок, контрольної картки обліку добутої дичини, дозволу на добування мисливських тварин, дозволу на право користування вогнепальною мисливською зброєю, паспорт на собак мисливських порід. Також потрібно зробити внесок у розмірі 70 гривень колективу району, де людина перебуває на обліку.

Норми добування дичини перевірятиме єгерська служба УТМР. Задіють лісову охорону, інспекторів природоохоронного середовища, міліцію. Патрульні служби перевірятимуть документи на зброю та полювання. За день мисливець може вполювати не більше трьох гусей, п"яти, семи лисок, десяти куликів, 15 голубів та перепілок.

Зараз ви читаєте новину «Відкриваєтся сезон полювання на пернатих». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода