Ексклюзиви
Четвер, 04 вересня 2008 18:36

Леонід Кучма в Якимовому їв вареники

1 вересня колишній президент України, голова благодійного фонду "Україна" 70-річний Леонід Кучма відвідав Великобагачанський район. Його фонд займається опікою і підтримкою талановитих дітей, допомагає сиротам.

Кучма вручив паспорти й мобільні телефони 16-річним учням Радивонівської школи. Вихованцям Красногорівського ПТУ-49 подарував відеокамеру.

Заїхав у село Якимове в гості до 11-річного Артура Писаренка. Хлопець навесні переміг у всеукраїнському конкурсі юних гумористів "Посміхнемось щиро Вишні". У подарунок фонд купив Артурові корову в агрофірмі "Україна" в Радивонівці. Господарством керує Герой України Іван Балюк, 70 років.

Писаренки пригостили Кучму варениками. Артур прочитав йому нову гумореску.

Очевидці переповідають, що екс-президента під час поїздки Великобагачанським районом супроводжували троїсті музики.

За сприяння фонду "Україна" сільські бібліотеки Великобагачанщини поповнилися книжками. Учні Красногорівського професійно-технічного училища N49 отримали звукопідсилювальний апарат. Члени дитячої естрадної студії "Престиж" узяли участь у концерті в київському Палаці культури "Україна".

Зараз ви читаєте новину «Леонід Кучма в Якимовому їв вареники». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі