Ексклюзиви
Вівторок, 20 листопада 2007 07:12

Інтернатівці розпишуть янголів

У грудні в обласному центрі біля ЦУМу встановлять ялинку, прикрашену паперовими янголами. На них діти-сироти початкових класів шкіл-інтернатів NN 1 і 2 напишуть, які подарунки хочуть отримати на Новий рік. Для того щоб здійснити бажання дитини, треба зірвати з ялинки паперового янгола й купити подарунок.

Благодійну акцію "Ялинка янголів" утретє проводить Полтавський інститут економіки і права.

— У кінці листопада діти розмальовують заготовки паперових янголів, пишуть три бажані подарунки та вирізають, — каже заступник директора з виховної роботи школи-інтернату N1 Майя Рева, 46 років.

— Сиротам передають багато подарунків, — ділиться директор школи-інтернату для дітей-сиріт N2 Алевтина Ключинська, 55 років. — Різдво наші вихованці святкують в італійських та американських родинах, які їх запрошують та оплачують проїзд.

Торік за кордоном взимку святкували 100 полтавських сиріт.

— Проект ніхто не фінансує, — розповідає координатор "Ялинки янголів", студентка інституту економіки і права Дарія Бойко. — Студенти не завжди мають гроші навіть на обгортковий папір.

Щоб долучитися до проекту, потрібно зателефонувати за NN (0532) 54-14-45 або 8 (097) 007-25-82.

Зараз ви читаєте новину «Інтернатівці розпишуть янголів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода