четвер, 28 травня 2015 15:10

Захист Кернеса подав третє клопотання про відвід прокурора

Захист Кернеса подав третє клопотання про відвід прокурора
ФОТО: Анна Лакиза

Адвокати мера Харкова Геннадія Кернеса подали третє клопотання про відвід прокурора. На цей раз вони стверджують, що прокурор у обвинувальному акті у ствердній формі написав, що вина Кернеса доведено. Таким чином він порушив презумпцію невинуватості.

"Повністю підтримую своїх захисників. Бачу, задача прокурора одна — зробити мене винним. Я ж повторюю вкотре одну просту річ: я не винен і того у чому мене звинувачують взагалі не було",- сказав Геннадій Кернес.

Захист потерпілих підкреслив що вже третім клопотанням адвокати Кернеса зловживають процесуальними нормами. Адже всі свої претензії до прокурора могли висловити ще у першому клопотанні і не затягувати час. Попросили зрештою перейти до суті справи.

Зараз ви читаєте новину «Захист Кернеса подав третє клопотання про відвід прокурора». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути