Односторонній вихід США договору по ПРО провокує повернення до "холодної війни" і гонки озброєнь.
Про це заявив президент Росії Володимир Путін, передає INTERFAX.RU
"К" холодній війні "призводять не локальні конфлікти, а глобальні рішення. Наприклад, таке як вихід Сполучених Штатів в односторонньому порядку з Договору щодо протиракетної оборони", - сказав Путін.
"Ось це крок, який штовхає всіх нас до нового витка озброєнь", - сказав Путін.
Раніше на церемонії відкриття Міжнародного військово-технічного форуму "Армія-2015" Путін заявив, що ядерний арсенал Росії збільшиться на 40 нових міжконтинентальних балістичних ракет.
Генсек НАТО у відповідь на цю заяву зазначив, що Росія необгрунтовано і небезпечно нарощує свої ядерні потужності.
"Вони використовують все більше ядерної риторики, говорячи про свою оборонну стратегію та оборонні можливості", - сказав глава Альянсу.




















Коментарі
1