Вівторок, 15 вересня 2009 13:18

Виборча кампанія коштуватиме учасникам мільярд

Виборча кампанія коштуватиме учасникам мільярд
Президентська виборча кампанія коштуватиме учасникам та їхнім інвесторам близько 1 мільярдa доларів.

Таку думку висловив віце-президент Української ліги зі зв"язків з громадськістю Денис Богуш на прес-конференції.

"Мінімум 5 людей у цій країні можуть повністю забезпечити собі ці вибори і проплатити усіх кандидатів одразу – можуть влаштувати таку собі шахову дошку", - сказав експерт про роль і можливості українського великого капіталу при проведенні виборів президента.

Крім того, він висловив сподівання, що гроші прийдуть не з держбюджету, а з офшорних зон.

У свою чергу, політтехнолог Сергій Гайдай вважає, що напередодні виборів президента відчувається дефіцит гідних кандидатів.

"За наявністю великої кількості кандидатів немає вибору. Інтуїтивно народ розуміє, що від виборів мало що зміниться, адже усі кандидати представляють одного замовника – великий капітал", - сказав експерт.

При цьому він додав, що деякі інші незалежні кандидати, наприклад Анатолій Гриценко, не мають реальних шансів і можливості впливати на хід та результати виборчого процесу.

Говорячи про умовний розподіл кандидатів у президенти, Богуш розподілив їх на три ліги. До першої експерт включив Віктора Януковича та Юлію Тимошенко.

У другу лігу, на думку Богуша, входять Арсеній Яценюк, Петро Симоненко, Володимир Литвин і Віктор Ющенко, рейтинг яких може складати максимум до 10%.

До третьої ліги входять решта кандидатів, рейтинг яких є близьким до статистичної похибки.

Говорячи про особливості виборів президента, політолог Володимир Фесенко висловив думку, що ці вибори не матимуть "глибокого драматичного змісту для життя країни та навряд чи покликані її врятувати".

Фесенко назвав майбутню подію, яка станеться 17 січня 2010 року, "виборами з похмілля", адже, як пояснив експерт, громадяни прийдуть на перший тур після довготривалого новорічного марафону, що не може не мати вплив на хід та результати виборів.

Політолог не виключив, що ці вибори стануть проміжним етапом перед майбутніми виборами до Верховної Ради, які вже остаточно повинні будуть переформувати вітчизняну політичну партійну систему та внесуть зміни до складу політичної еліти.

"Сьогодні існує тенденція запиту на принципове оновлення української політики, що пов"язано із кризою довіри до українського політикуму і державної влади загалом", - наголосив Фесенко, повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Виборча кампанія коштуватиме учасникам мільярд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6978
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути