вівторок, 07 квітня 2015 10:02

Венеціанська комісія: Скасування депутатської недоторканності - абсурд

Венеціанська комісія: Скасування депутатської недоторканності - абсурд
Фото: lb.ua

Експерти Венеціанської комісії відзначають, що за нинішньої корумпованої правоохоронної і судової системи в Україні повне скасування депутатської недоторканності є абсурдом.

Про це заявила заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд ("Самопоміч") в ефірі "5-го каналу", повідомляє УНІАН.

"Вони кажуть: схаменіться, ви не зможете працювати, як депутати, вас затримають прямо на першому політичному замовленні, на цьому ваша робота буде припинена", - переповіла вона.

"За такої корумпованої судової та правоохоронної системи повне скасування депутатської недоторканності є абсурдом. На це йдуть навіть дуже демократичні і безпечні в цьому сенсі держави", - сказала Сироїд.

Вона зазначила, що експерти Венеціанської комісії "почали бити на сполох", коли отримали український законопроект про повне скасування депутатської недоторканності.

"Коли ми говоримо про повне скасування депутатської недоторканності, ми повинні розуміти, хто судді. Якщо ми повністю скасовуємо депутатську недоторканність, то це означає, що депутат стає повністю вразливий для правоохоронної системи. А це нинішні слідчі нинішні прокурори і нинішні судді", - зазначила Сироїд.

На її думку, недоторканність є необхідністю для того, щоб нардеп міг виконувати свої обов'язки.

Зараз ви читаєте новину «Венеціанська комісія: Скасування депутатської недоторканності - абсурд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути