понеділок, 17 серпня 2015 11:14

У Москві протестують проти знищення імпорту

У Москві протестують проти знищення імпорту

Громадські активісти пікетували Манежну площу в центрі Москви, виступивши проти контрсанкцій президента Росії Володимира Путіна.

Найбільшій критиці піддалося рішення президента знищувати продукти, що потрапили під ембарго.

Перехожі активно підтримували учасників акції.

Нагадаємо, що раніше президент Росії Володимир Путін наказав знищувати санкційні продукти, які потрапляють на магазинні прилавки у РФ.

До прикладу, поліція Татарстану бульдозером "стратила" трьох морожених гусей.

Однак, в Росії путінський наказ виконують і у великих масштабах. Так, за одну добу на території РФ було знищено близько 320 тонн продовольчих товарів рослинного і тваринного походження, щодо яких діють санкційні обмеження.

Зараз ви читаєте новину «У Москві протестують проти знищення імпорту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути