понеділок, 09 листопада 2015 23:22

У Білому домі не виключають можливості зустрічі Путіна з Обамою на саміті G20

У Білому домі не виключають можливості зустрічі Путіна з Обамою на саміті G20
Фото: Фотохост-агентство

В адміністрації США не виключають, що Путін і Обама поспілкуються в якомусь форматі на саміті G20 в Туреччині.

Про це заявив на брифінгу прес-секретар Білого дому Джош Ернест, передають РИА Новости.

"Безумовно, Я не виключав би того, що будуть якісь обговорення (між президентами), які вже були в минулому на якихось спільних заходах або неформально", — сказав Ернест.

Він додав, що поки що йому невідомо про плани провести двосторонню зустріч.

"У мене поки немає ніякої інформації про зустрічі (Обами) з Путіним", — сказав Ернест.

Зараз ви читаєте новину «У Білому домі не виключають можливості зустрічі Путіна з Обамою на саміті G20». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути