В адміністрації США не виключають, що Путін і Обама поспілкуються в якомусь форматі на саміті G20 в Туреччині.
Про це заявив на брифінгу прес-секретар Білого дому Джош Ернест, передають РИА Новости.
"Безумовно, Я не виключав би того, що будуть якісь обговорення (між президентами), які вже були в минулому на якихось спільних заходах або неформально", — сказав Ернест.
Він додав, що поки що йому невідомо про плани провести двосторонню зустріч.
"У мене поки немає ніякої інформації про зустрічі (Обами) з Путіним", — сказав Ернест.
×




















Коментарі
1