Ексклюзиви
четвер, 23 червня 2011 16:51

Усі політичні дивіденди було отримано 9 травня - Погребінський

Усі політичні дивіденди було отримано 9 травня - Погребінський

Націоналісти зрозуміли, що 9 травня вони отримали максимально можливі дивіденди. Крім того, з лівими активістами зі Сходу України правоохоронці провели завчасно відповідну роботу. Саме тому спокій 22 червня в Україні слід вважати загальним успіхом.

Таку думку у коментарі Gazeta.ua висловив політолог Михайло Погребінський.

"Я думаю, що вчора спрацювали кооперативні зусилля різних сторін - і львівської громади, і націоналістів, і стриманих людей зі Сходу, які не поїхали до Львова", - зазначив експерт.

На його думку, протилежні сторони зрозуміли, що більше дивідендів вони не наберуть, якщо буде повторено львівські події 9 травня.

"Націоналісти своє вже взяли і усвідомили, що більше подій буде для них лише не на користь", - уточнив Погребінський.

Крім того, за його словами, і влада зрозуміла, що допущення нових провокацій буде їй на шкоду.

"Вона могла подивитись крізь очі на приїзди якихось людей з Одеси, адже звідти лунали заяви підозрілих людей. Але можновладці провели відповідну роботу із ними, і ті відмовились (від поїздки до Львова - ред.)", - зауважив політолог, додавши, що вчорашній день є загальним успіхом.

Нагадаємо, вчора в Україні вшановували День скорботи та пам'яті жертв війни в Україні та 70-ту річниці нападу гітлерівської Німеччини на Радянський Союз.

Прогнозувалось, що у Львові 22 червня можуть повторитися конфлікти, які мали місце під час святкування Дня перемоги. Зокрема, про намір провести свої акції у цьому місті заявили одеські організації "Євреї проти Гурвіца" і "Євреї проти антисемітизму". Але загалом учорашні заходи в Україні пройшли спокійно, без конфліктів.

Зараз ви читаєте новину «Усі політичні дивіденди було отримано 9 травня - Погребінський». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути