Ексклюзиви
вівторок, 27 жовтня 2009 16:30

Ющенко у Львові збере своїх прихильників

Ющенко у Львові збере своїх прихильників

У суботу, 31 жовтня, президент України Віктор Ющенко прибуде до Львова, де візьме участь у робочій конференції Львівської обласної "Нашої України".

На конференції запрошені представники всіх політичних сил області, які висловили підтримку Віктору Ющенку на президентських виборах.

Як повідомив прес-секретар ЛОО Нашої України Ростислав Коваль, основна причина проведення конференції - підготовка обласної організації до виборів, обрання делегатів від Львівської області для участі у всеукраїнському з"їзді партії, який відбудеться в Києві 8 листопада.

"У межах конференції також відбудеться зустріч президента з представниками політичних сил, які підтримали на місцевому рівні його кандидатуру на виборах, інтелігенцією, представниками громадських організацій", - сказав Коваль.

Сьогодні, 27 жовтня, Ющенко попросив Центральну виборчу комісію зареєструвати його кандидатом у президенти.

Нагадаємо, що глава держави Віктор Ющенко повідомив кореспонденту Gazeta.ua, що його повторне висунення в президенти відбудеться у неділю, 1 листопада, на Софійській площі.

За матеріалами: ZAXID.net
Зараз ви читаєте новину «Ющенко у Львові збере своїх прихильників». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути