Пʼятниця, 04 вересня 2009 15:00

Ющенко вдруге ветував закон про фінансування Євро-2012

Ющенко вдруге ветував закон про фінансування Євро-2012

Віктор Ющенко повторно ветував закон, що передбачає виділення 9,8 мільярдів гривень прибутків Нацбанку на фінансування програм з підготовки країни до Євро-2012. Аргументи та застереження Президента залишились незмінними.

"На сьогодні у гривні залишилася одна загроза – слабка бюджетна політика держави. Якщо далі бездумно, через емісійний станок, вирішувати проблеми неякісного бюджетного планування, непродуманої бюджетної політики – це ставити під удар перш за все кожну людину. Бо девальвація та інфляція – це удар по простій людині, по національній економіці", - зауважив Віктор Ющенко.

Президент України застеріг Уряд від використання емісійних механізмів в умовах економічної кризи.

"Кожна емісія сьогодні, мільярд чи півтора, буде поганою послугою для стабілізації гривні", - сказав Ющенко.

За словами глави держави, Кабінет Міністрів має ретельно підійти до планування бюджету цього та наступного років, особливо у контексті співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Довіра з боку цієї організації, на думку Президента, не лише вплине на фінансовий клімат держави, але й засвідчить інвестиційну привабливість української економіки.

Нагадаємо, що попереднє президентське вето цього закону було подолане на позачерговому засіданні Верховної Ради 21 серпня. Зазначені кошти мали б піти на будівництво стадіонів, аеропортів, доріг, готелів і всієї інфраструктури, яка забезпечує проведення чемпіонату.

ТСН

Зараз ви читаєте новину «Ющенко вдруге ветував закон про фінансування Євро-2012». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6947
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути