понеділок, 20 листопада 2017 13:48

Ющенко пояснив, чому не посадив бандитів у тюрми

Ющенко пояснив, чому не посадив бандитів у тюрми
Садити попередників у тюрми непродуктивно, вважає третій президент Віктор Ющенко. Фото: УНІАН

Садити попередників у тюрми непродуктивно, важливіше - умиротворення країни. Про це у Facebook написав третій президент Віктор Ющенко.

"Чому бандити не сидять у тюрмах?

Я маю зустрічне запитання: скільки бандитів посадив Вацлав Гавел, чи Олександр Квасневський, чи Ангела Меркель?", - зауважив він.

"Часто ставлють питання, чому не були засуджені ті політики і чиновники, щодо яких у суспільстві були підозри у зловживаннях чи скоєнні тих чи інших злочинів у період до 2004 року включно?

У той час видавалася вірною і більш продуктивною політика умиротворення країни. Птиця, яка у польоті озирається назад, ніколи не полетить вперед. Я розумію, що у 2005 році була спокуса повернутися обличчям назад, перелічити по головах усіх попередників, починаючи з 1991 року, і визначити кожному провину. Я не зробив це тільки з одної причини: це непродуктивно. На що я мав витрачати найголовніше, що у мене було, — час? На виявлення винних?

Я бачив свої завдання в іншому: призначити нових чиновників, сформувати новий політичний курс, встановити нові міжнародні контакти, знайти для країни нових інвесторів. Україну на той момент кілька років трактували як країну-ізгоя.

Майдан народив нову реальність і нові можливості. Не треба було повертати голову назад і починати переслідування, навіть коли образили несправедливо", - пояснив Ющенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Не дуріть себе: перемога або капітуляція" - Ющенко зробив відверту заяву про війну

Гасло "Бандитам - тюрми" звучало під час Помаранчевої революції 2004 року. Тоді Віктор Ющенко йшов у президенти.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко пояснив, чому не посадив бандитів у тюрми». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути