Ексклюзиви
середа, 15 листопада 2006 15:37

Ющенко назвав конституційну реформу неефективною

 

Президент України Віктор Ющенко, 52 роки, вважає, що конституційна реформа виявилася неефективною у вирішені багатьох державних проблем. Серед яких керівник держави назвав незбалансованість владної системи.

- Влада захопилася притягуванням повноважень. Ми опинилися у стані дисбалансу, відсутності необхідних систем стримувань і противаг. Відтак владні механізми необхідно серйозно вдосконалювати. І це завдання визначаю за пріоритет. Над його втіленням працюватиме ініційована мною конституційна комісія, - сказав Ющенко під час відкриття Міжнародного медіафоруму "Україна на інформаційній карті світу".

Під час свого виступу Ющенко розповів про досягнення України у сфері демократії, свободи слова та економіки.

- В Україні забезпечено принцип демократичної зміни влади. Це показали останні парламентські вибори. Це важливе досягнення останнього часу, - заявив Президент.

Також, голова держави каже, що зовнішньополітичний курс України залишається незмінним. Це євроінтеграція та НАТО. Він впевнений, що нинішній уряд забезпечить все необхідне для досягнення цієї мети.

- Я рахую, що прем"єр-міністр забезпечить організацію декларованого українським законодавством зовнішнього політичного курсу, - каже Ющенко. Він пояснює зволікання Кабміну з переговорами по НАТО тим, що " цьому уряду потрібен перехідний період".

Керівник держави заявляє, що Росія залишається для України важливим партнером. За його словами, влада підтримуватиме дружні стосунки з РФ та спільно вирішуватиме проблеми.

- Ми не хочемо наближаючись до Європи приносити два чемодани проблем в українсько-російських відносинах, - сказав Ющенко.

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «Ющенко назвав конституційну реформу неефективною». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути