Ексклюзиви
Вівторок, 05 серпня 2008 08:53

Ющенко дав Тимошенко 30 днів на розбірки з лісорубами

Ющенко дав Тимошенко 30 днів на розбірки з лісорубами
Президент України Віктор Ющенко дав 30 днів органам влади усіх рівнів, а також правоохоронним і контролюючим органам на наведення порядку в галузі лісового господарства і лісопереробки у Західній Україні.

З такою вимогою глава держави виступив на нараді у Головному управлінні Міністерства з питань надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області, присвяченій координації заходів із ліквідації наслідків стихійного лиха.

Говорячи про причини повені на заході країни, Президент зазначив, що значною мірою вони полягають не у непередбачуваності і неконтрольованості стихії, а у людському чиннику.

"Більшої безграмотності і безпорядку щодо вирубування лісів, ніж у Чернівецькій області, я не бачив ніде", - сказав Ющенко.

У зв"язку з цим він звернувся з вимогою до Кабінету міністрів України розробити принципово нову політику у галузі лісового господарства і винести це питання на найближче засідання Кабінету міністрів у середу.

Президент зазначив, що тут повинно йтися про створення на території, що постраждала від повені, національних заповідників і парків, щоб припинити вирубування лісів і створити потужні туристично-розважальні території.

Як приклад безладу у цій сфері на Буковині Президент назвав наявність у області 17 тис. пилорам, з яких зареєстровані лише 39.

"Предмет ліцензування такої діяльності є компетенцією органів місцевої влади, органів внутрішніх справ, прокуратури, структур екологічного нагляду", - підкреслив Ющенко.

У зв"язку з цим він виступив з вимогою протягом 30 днів провести відповідну інвентаризацію і визначити законність такої діяльності в західному регіоні країни, повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко дав Тимошенко 30 днів на розбірки з лісорубами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20752
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода