Президенти України та Румунії домовилися про створення спільних пунктів пропуску на україно-румунському кордоні. Про це повідомив глава української держави Петро Порошенко.
"Ми зробили кілька практичних кроків домовленостей, які зроблять життя громадян наших країн простіше. Ми домовилися про значний прогрес щодо малого прикордонного руху. Ми сподіваємося і дали відповідні завдання нашим міністрам для того, щоб через механізм малого прикордонного руху спростити режим перетину кордону", - сказав Порошенко на брифінгу в Києві після переговорів з румунським колегою Клаусом Вернером Йоханнісом.
×




















Коментарі